Motto klubu: Shar-pei ... s vášní, láskou, respektem a zodpovědností

 

VÝSLEDKY SOUTĚŽE "TOP SHAR-PEI 2019"
Vážení přátelé, vyhodnotili jsme počty bodů, které jste nám zaslali a nyní přinášíme výsledky soutěže Top Shar-pei 2019. Nejlepším výstavně úspěšným psem roku 2019 se stal FORSAZH Gold King Fire majitelky a naší členky paní Lady Vavříčkové. Nejlepší výstavně úspěšnou fenou se stala Mohbis Cano SWEDISH PRINCESS NANNA CREASE PEI majitelky a naší členky Jitky Ulovcové. Vítězům gratulujeme a ostatním soutěžícím moc děkujeme za účast.

KLUBOVÝ ZPRAVODAJ
Dne 4.2.2020 byl na emailové adresy členů Shar-pei clubu z.s. rozeslán klubový Zpravodaj 1/2020. V případě, že nepřišel, prosím kontaktujte Vladimíra Vondrák na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

PŘIHLÁŠKY DO KLUBU
Nový člen se přihlásí kliknutím na sekci "Informace > přihláška do klubu", zasláním přihlášky a platbou na klubový účet. Variabilní symbol 111, specifický symbol číslo vašeho telefonu, který jste uvedli v přihlášce. Do textu pro příjemce napište své jméno - usnadníte nám identifikaci platby.

CO NÁS ČEKÁ V NEJBLIŽŠÍ DOBĚ ?
V červnu nás čeká víkendové setkání chovatelů a majitelů & klubové výstavy Shar-pei. V běhu je již jednání s rozhodčími a sponzorem.
Klubový web je postupně doplňován novým obsahem a obnovován archiv z původního webu. PŘIHLÁŠENÍ PRO ČLENY bude časem také zpřístupněno. Členy budeme včas kontaktovat s přihlašovacími údaji.